Дешеві канікули до Bonaire

Posted on

Якщо ви плануєте ваші дешеві канікули на Bonaire, ви збираєтеся зробити деякі Риболовля, дайвінг і відпочиваючи на пляжах. Ви будете насолоджуватися прекрасною кухнею, великим нічним життям, підводним плаванням, їздою на велосипеді і віндсерфінгом. Це велика пригода на відкритому повітрі для всіх. Якщо ви хочете взяти день, щоб риба, вам доведеться взяти човен на водах. Ви не можете ловити рибу з берегів острова. Є риболовля статутів, які будуть приймати вас і постачання передач необхідно підключити великий. Кожен має день на водах, що оточують Bonaire.

Підводне плавання і підводне плавання є дивним навколо острова. Красиві рифи і чарівні морського життя робить ці водні заходи відмінно підходить для всієї родини. Те, що ви, можливо, не знаєте про Bonaire є те, що вони захищають морського життя в водах з острова, так що ви побачите і досліджувати підводний риф і морського життя, який не має ніякого комерційного аспектів. Води настільки ясно, тому що мало опадів. Ви можете розраховувати на теплі сухі температури і погодні умови, що робить ваш дешевий відпочинок до Bonaire ще більш особливим. Якщо ви знайдете задоволення від водних видів спорту, ви будете насолоджуватися віндсерфінгом.

Пляжі піщані з трохи піску через коралові рифи. Тим не менш, віндсерфінг навколо пляжів є фантастичним. Улюбленим місцем, щоб спробувати свої сили в винду на пляжі Lac Bay. Якщо ви хочете усамітнення, піти на пляж вирізали з вапняку скель. 1000 кроки пляж так тихо і спокійно, ви будете мати великий день відпочинку і насолоджуючись день на білому піщаному пляжі. Якщо ви хочете побачити деякі чорні піски, перейдіть в Бока Cotoshi. Ви знайдете ваші дні заповнені великою кількістю сонця і веселощів.

Якщо ви шукаєте великий італійський ресторан, ви повинні зупинитися на Cappricio. Продовольство найкраще навколо і вибір вин є чудовим. Ви виявите, що їдять в Капріччіо буде ви повернулися на більш перебуваючи на острові. Інше місце, щоб поїсти і насолодитися декількома напоями є пляжний бар La Balandra. Ви будете скуштувати спеціальності продукти з країн Карибського басейну та інших міжнародних країн. Ви збираєтеся насолоджуватися дешевих свят, щоб Bonaire, але весело не зупиняється ще.

Досвід нічного життя в Веспуччі в. Ви можете насолоджуватися середземноморською їжею та деякими вишуканими напоями на Боте. Ви знайдете всі власники цих закладів дуже доброзичливі і завжди прагнемо порадувати клієнта. Якщо ви берете час, щоб поговорити з деякими з місцевих жителів, вони скажуть вам розповіді, і ви збираєтеся насолоджуватися слух казки. Гарна річ про відпустку буде декорації, що робити і весело рази в нічний час після чудової їжі в одному з прекрасних ресторанів. Розкішні готелі і забезпечують пориви з безліччю зручностей і красивий декор, яке знаходиться на всій території Bonaire.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *