Кенія Сафарі свято беручи в таборі Bateleur в Масаї Мара

Posted on

Кенія Сафарі свято приймаючи в Масаї Мара, і бажаючи бачити стільки дикої природи, як це можливо, повинні включати в себе топ-клас Bateleur табір на Kichwa Тембо, і ось чому вона повинна бути обов’язковою частиною вашого розкішного Африканського сафарі.

По-перше, якщо ви приймаєте відпочинок Кенії сафарі, то ви повинні хотіти, щоб побачити великі міграції в період з червня по жовтень, і табір Bateleur з видом на радикальні рівнини Масаї Мара, де під час міграції можна спостерігати масових проходячи натовп тварин.

Bateleur таборі був навмисно розроблений, щоб дати відчути в Кенії сафарі 20-х і 30-х і дев’ять наметових Suites в кожному з двох таборів, безумовно, це зробити.

Люкси сидять у пишному лісі, що збереглися на річці, і класично елегантні з полірованими дерев’яними підлогами, ванна кімната зі скляними стінами, душові, Twin басейнів і окремий туалет промивка.

Кожен намет має приватний веранді, і, найголовніше, він виходить на просторах Масаї Мара, і рясні гри. Додайте до цього особистого Батлер для задоволення всіх ваших примха, і це легко побачити, як ваш Кенія Сафарі відпочинок в Масаї Мара стає Top Luxury Африканський сафарі!

Коли ми прийди до публічних зонах табору, зона відпочинку сповнена антикваріату і артефакти, і ви можете поїсти в приміщенні або на відкритому повітрі. Ваш Батлер буде дуже щаслива, якщо ви хочете з’їсти на веранді, або навіть вечеря при свічках під африканським небом. Харчування до речі є досить чудовим, три великі страви кожен день з вином і коктейлями включений. Крім того, немає дітей, щоб порушити ваш спокій!

Найзнаменніше в Bateleur ситуація з видом на рівнини Масаї Мара, так що діяльність буде спрямована в деякій мірі до часу року, домінувала велика міграція. Ви будете йти на ранок, і вдень гра дисків, завжди з кваліфікованим керівництвом в свій власний відкритий транспортний засіб Safari, так що немає, щоб стояти на думку. Ігрові диски включені в ваш щоденний тариф.

Додати до цієї ночі диски в приватному концесію Kichwa Тембо, Буш ходить, відвідування Масаї спільноти, повітряній повітроплавання, і ви будете мати сафарі вашого життя тут.

Щоб Cap це все, що ви можете вибрати ранній ранок Буш сніданок, романтичні Sundowners дивлячись на Масаї Мара, і вечері при свічках з видом на річці Мара.

Цей табір сафарі також має величезну перевагу перебуваючи в ексклюзивному Уест-Мара, так що не час буде ваш сафарі бути в компанії десятків інших транспортних засобів.

Bateleur табір повинен як частина вашого відпочинку Кенії сафарі, і якщо це розкіш африканських сафарі ви хочете, не пропустіть!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *