Кенія Сафарі свято повинен включати Meru Національний парк

Posted on

Меру Національний парк повинен йти до місця призначення, якщо ви плануєте відпочинок сафарі в Кенії.

Це більше 320 км від Найробі, на схилах гірського хребта Nyambeni на північний схід від гори Кенії на висоті між 1000-3400 футів і має площу понад 850 квадратних км.

Це було в існуванні з 1968 і став відомим як будинок Джорджа & Joy Адамсон і Ельза левиця, чия могила відзначається тут, хто жив у Національний заповідник Кора, який разом з Bisanudi, Rahole & Mwingi національні резерви пов’язані з Meru.

Меру це чудове місце, щоб піти на відпочинок в Кенії сафарі, тому що це не тільки дикий, красивий і відносно нетісно, тому що це найменш відвідуваних великих парків Кенії, але він також має хороший перетин гри для перегляду.

Це викликано по-перше, положення меру, яка лежить через екватор, і ділиться на тринадцять річок і багато гірських потоки, які відгалуженні з річки Тана на південному кордоні.

З точки зору декорацій є все, від високих лісових масивів на широкі відкриті рівнини з величезною кількістю берегів річок.

Ділянка парку була призначена в якості дикої природи області, і тому немає доріг там, хоча решта парку має пристойний під’їзні дороги і треки, які погіршуються досить різко в дощі.

У грі ви повинні очікувати, щоб побачити буде включати велику пишається Лева, Слон, Гепард, леопард, і менше Куду duiker і Дік Дік antelpes. Ви також можете побачити деякі з найбільших стада Буффало в Кенії, з великою кількістю бегемота і Крокодил в річках. Меру був одним з областей, які постраждали найбільше через браконьєрство двадцять років тому, але хороші поліцейські і патрулювання безпеки вигнані браконьєрів.

Є вважається, що більш 300 різних видів птахів тут, в Meru так що якщо ваш Кенія Сафарі свято в першу чергу один з орнітології то ви повинні бути більш ніж щасливі, щоб побачити види, включаючи Finfoot Пітера, Риболовля Сова Пель, kingfishers, бджоли їдців назвати тільки Трохи.

Краса Meru є те, що ви не будете стикатися з багатьма іншими туристами, коли на ігровому диску.

Щоб дістатися до Meru це питання про водіння близько восьми годин з Найробі в Meru міста. У будь-якій ймовірності вам потрібно організувати пакет Safari Lodge, і це буде частиною його. Якщо ви хочете отримати доступ до Національного заповідника Кора, разом з Bisanthdi, Rahole & Mwingi, то це може бути важким і потребує організації заздалегідь.

Є три airstrips, які можна використовувати для доступу до Meru на вашому Кенія Сафарі тур.

Час, щоб відвідати Meru на вашому відпочинку Кенії сафарі, безумовно, сухі місяці, і клімат, як правило, жарко і сухий з середньою висотою близько 2000 футів. Ви знайдете ночі досить приємно прохолодно, навіть Джерсі вечорами!

Літні місяці грудня по березень, дощ потім падає з березня по травень. Зима з липня по вересень і йде дощ знову в період з листопада по грудень.

На Meru вам необхідно вжити заходів обережності, як це малярія області, так що носити світло довгого рукавами одягу і довгих штанах з DEET розпорошується як найбільш ефективне репелент комах.

Ви повинні спати під обробленого Москіто сітка, і двері і вікна повинні бути перевірені проти комарів. Якщо вам пощастило мати вентилятор або навіть кондиціонер, то навіть краще, але тільки пам’ятайте, малярія профілактика не повністю запобігти малярія, краще прикрити і спрей.

Меру, ймовірно, не кращий Національний парк для відвідування, якщо це ваш перший Кенія Сафарі свято, але якщо у вас є очі на деталі і попередній досвід, то ви не повинні залишати його як частина вашої наступної Кенії сафарі туру.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *